Земете ја вашата NIE Број брзо

Дали ви треба шпански NIE Број Брзо? Дали сте обезбедиле работа, или барате да купите куќа или да купите автомобил, но заглавени во неизвесност сè додека не ја добиете вашата NIE Назначување со број во Шпанија?

Запомнете дека нема да можете да работа во Шпанија се додека не го имаш вашиот NIE Број на место и сте го собрале вашиот сертификат од шпанската полициска станица. Вие исто така нема да можете да го комплетирате на купување на имот во Шпанија без твоето NIE Број.

NIE БРОЈ ШПАНСКО ПРИРОДНО лого
Ако ви треба NIE Број во Шпанија Брзо искористете ја нашата лесна форма за резервација

Еве кај МОЈ NIE БРОЈ ШПАНИ ние сме експерти за да го добиеме вашиот NIE Број како Брз што е можно. Да го добиете вашиот NIE Број како Брз како е можно, препорачуваме да го користите нашиот Брз и безбеден NIE Формулар за апликација за број.

Откако ќе ги имаме сите детали што ни се потребни, ќе се најдеме на случајот.

брза шема за да ја добиете вашата nie број во Шпанија
Треба вашата NIE Број побрзо? посетете ја нашата страница за резервации денес. колку побрзо ќе ги доставите вашите детали, толку побрзо можеме да го направиме вашиот состанок.

Како ќе ми ја земете мојата NIE Број брз кога има листа на чекање во Полициската станица?

Како прво, ние ќе ви резервираме шпански NIE Број ЦИТА ПРИВА состанок за да го задржите вашето место во редот. Ова ќе осигури дека ако полошото се влоши, ќе имате датум за состанок.

Нашиот персонал потоа ќе ги провери шпанците NIE Број на веб-страница на системот секој ден за откажувања. Овие можат да се движат од следниот ден до следната недела. Откако утврдивме откажување, еден од нашите екипи ќе ви се јават за да потврдите дека сте достапни за закажување состанок.

Патување за да добиете nie закажување на број БРЗО
Ако сакате да патувате во друга полициска станица, ние можеме да го добиеме вашиот NIE Назначување број БЕ FЕ

Може ли да ја добијам мојата NIE Назначување на броеви побрзо со само излегување во полициска станица?

За жал, веќе не е можно само да се појавите во полициската станица за да го добиете вашиот NIE Сертификат за број. Од 2016 година, сите состаноци мора да бидат закажани на веб-страницата на CITA PRIVA. Да го добиете вашиот NIE Брзо броеви ќе го проверуваме системот секој ден за откажувања и ќе ви повикаме еднаш кога ќе се појави.

Брз NIE NUMBER
Добивање на вашиот NIE Брз број е лесен со нашата веб-страница

Можете ли да бидете 100% сигурни дека откажувањето ќе стане достапно за да го добиете моето NIE Број брзо?

За жал нема гаранција дека ќе се појави состанок за откажување. Како и да е, имате најдобра можна шанса да добиете со нашиот систем бидејќи нашите вработени чекаат на веб-страницата веднаш штом ќе бидат објавени состаноците.

Да го добиете вашиот NIE Брзо користете ја нашата лесна форма за резервација на англиски јазик или посетете ја нашата страница за повеќе информации.

запре и земи си nie број денес брзо
Ако ви треба БРЗО NIE број сте дошле на вистинската веб-страница.

Може ли да добијам пост NIE Број во Шпанија ако патувам во друг град / град?

патуваат брзо за да го добиете вашиот nie број
Ако сакате да патувате, можете да го добиете вашиот NIE Број БЕГАШ од друг град или град

Да, ако сакаш да патуваш во соседен град, ќе можеме да ти резервираме многу порано и можеш да го добиеш NIE Број брзо. На пример, луѓето во Бенидорм имаат потреба од пост NIE Бројот може да патува или во Денија или Аликанте за да ги добие своите NIE Број на состаноци.

други NIE Компански бројnieИ велат дека можат да добијат пост NIE Бројот за 24 часа е ова точен?

брза лента nie број на состаноци
Влезете во Брзата лента за вашиот NIE Назначување со број со нашиот експрес NIE Брза услуга со броеви

Ова е 100% неточно. Освен да чекате откажување или патување во друг град / град, нема побрз начин да го добиете вашиот NIE Број Секоја компанија преку Интернет велејќи дека може да ја добие вашата NIE Број на ден, или во рок од 24 часа ве доведува во заблуда.

Дали ви нуди брза песна NIE Услуга со броеви?

Вклучено во нашата основна услуга од 20 фунти е нашиот експресен Брз NIE Број на услуги. Нема дополнителна такса за ова. Само нека нашите NIE претставник на број знаеме кога ќе се јавиме и ќе се одбележиме итно на формуларот за резервација.

лиса добивање на nie брзо закажување состанок
Лиза, нашата NIE Бројот експерт работи брзо за да го добие вашиот NIE Назначување со број што е можно поскоро

 

Дали ви е потребен вашиот NIE Број брзо денес? Користете го нашиот NIE Формулар за резервација на броеви да ги дадете вашите детали денес и еден наш персонал ќе се врати наскоро за вас.

Некои прегледи на клиенти од луѓе на кои им требаше NIE Брзи броеви

млад пар се nie број брзо

На Клир и Брајан од Кардиф во Велс им требаше нивниот NIE Број брзо кога решија да купат куќа во Шпанија. Ако требаше да чекаат, ќе изгубеа за купувањето куќа Бенидорм, Шпанија. Ги прашавме што мислат за нашата услуга. Рекоа:

Бевме навистина возбудени што се преселивме во Шпанија, но ни требаше NIE Броеви БРЗО за да можеме да го купиме нашиот имот од соништата. На почетокот бевме малку разочарани затоа што ни рекоа дека на состанок ќе остане 7 недели. Разговаравме со Лиза NIE Број на стручни лица на www.mynie.co.uk и и ’рече дека брзаме. За неколку дена, Лиза се врати кај нас со нов состанок следната недела. Беше навистина брзо и значеше дека можеме да завршиме со набавката на куќата во Шпанија. Навистина бевме многу среќни. Голема благодарност до МОЈАТА NIE Тим на број.

треба двојка nie број навистина бргу и паничи
На овој пар им требаше и нивниот NIE БРОЈИ БЕЗИ

Куртис Отавај реши да го напушти родниот град Кингстон-Темс со неговата сопруга essесика и да се пресели во регионот Аликанте во Шпанија. Повторно, итно им требаше нивните NIE броеви што побрзо се комплетираат при набавка на стан во Шпанија. Дојдоа кај нас и нè замолија да ги повикаме што е можно побрзо. Рекоа:

Кога дознавме дека ни требаше NIE Број за да купиме имот во Шпанија, моравме да дејствуваме брзо. Пребарувавме на Интернет и беше препорачано на www.mynie.co.uk да го добие нашето NIE Броевите се навистина брзи. Навистина бевме задоволни што тие успеаја да го намалат времето на чекање од 6 недели на 2 недели. Лиза беше многу корисна и беше многу професионална услуга.

средовечна двојка се добиваат nie број брзо
На овој пар им требаше нивниот NIE Број брзо, за да можат да купат автомобил во Шпанија

На семејството Томпсон му требаше a NIE Број во Шпанија за да можат купи нов автомобил. Тие патувале низ Шпанија и нивниот автомобил се распаднал и не можел да се поправи. Ним им требаше NIE Број бргу и дојдов кај нас за помош. Рекоа:

Бевме во тотална дилема. Патувавме низ Шпанија и имавме проблем со автомобилот. Мислевме дека само може да одиме и да купиме нов, но ни беше кажано дека ни е потребен Шпанец NIE Број. Ни требаше брзо, па ја искористивме вашата услуга. Помина една недела, но после 7 дена го имавме нашето NIE Број и беше во можност да купи нов автомобил.

геј двојка среќна што ја имаат nie број брзо

На Маркус и Давор им требаше NIE броеви брзо кога се преселија во Шпанија за да отворат деловна консултација. Тие не слушнале за NIE Систем на броеви пред и кога го дознаа чекањето може да трае до неколку месеци тие дојдоа кај нас. Рекоа:

Ни беше потребно NIE Броеви, Брзи, навистина, навистина Брзи! Имавме обезбедено договор за нашиот консултантски бизнис во Шпанија и не можевме да се самовработиме додека не го добиеме нашиот NIE Броеви што значеа дека не можеме да потпишеме договори. Мојата NIE Бројот Шпанија успеа да ни закаже состанок навистина брзо. Ви благодарам, момци!

 

Колку време е потребно за да се добие NIE Број?

 

 

 

20 мисли на „Земи си NIE Број брзо ”

 1. Благодарам и на Лиза, за добивањето на нашата NIE Број навистина брзо. Тоа беше итен случај или ќе го изгубивме имотот од соништата. Многу благодарам за вашата брза услуга.

  1. Здраво Адријан Ви благодариме за вашите kindубезни зборови. Бев задоволен што успеавте да го добиете вашиот NIE Број брзо и успеавте да го купите вашиот имот. На NIE Тим на број

 2. Добро, еве ја мојата ситуација. На мојот сопруг штотуку му беше понудена работа во Шпанија. Ниту еден од нас никогаш порано не работел во странство и сега откривме дека ни треба NIE Број пред тој да започне со работа, за да ни требаат брзо. Имам неколку прашања:

  1.) Дали и двајцата ни требаат NIE Броеви? Јас ќе бидам мајка дома.

  2.) Колку брзо можете да го добиете нашето NIE Броеви?

  Со нетрпение очекувам да слушам од вас.

  Сара

  1. Здраво Сара. Ви благодариме за вашата порака на нашата веб-страница. Ако планирате да останете мајка дома, сепак ќе ви треба NIE Бројте како планирање да останете во земјата повеќе од 3 месеци, сега е тоа закон. Ако можете да ме известите во кој регион се наоѓате, ќе можам да ве известам колку брзо можеме да го добиеме вашиот шпански NIE број за вас. Kindубезен поглед, Лиза

 3. Хола. Се преселив во текот на следната недела во Мадрид и треба да го добијам моето NIE Број навистина брзо. Јас пристигнувам во Шпанија во вторник. Колку брзо можете да ме добиете а NIE Закажување на број? Можете ли да ме резервирате за среда?

  Исто така, ќе го добијам моето NIE Број на истиот ден како што треба да започнам со работа во петок.

  1. Здраво Боби! Тоа е многу брзо. Ако можете да ги испратите вашите детали преку нашата безбедна форма, тогаш можеме да видиме што можеме да сториме. Tryе се обидеме и ќе добиеме БРЗО nie закажување на број во истата недела. Многу благодарам, Лиза, https://www.mynie.co.uk

 4. Хола. Нецето ун NIE, me encuentro en España y no puedo acreditar mi Carnet de Condir sin el el NIE. Контактирајте со корекција на електрична енергија или WhatsApp? Грациа

 5. Добро утро,
  Ве молам, дали можете да ме известите дали е можно да го добиете тоа NIE што е можно побрзо? Јас сум во Бенамалдена подготвена да започнам нова работа, но не можам затоа што закажаниот термин да го добијам NIE е на 05/04/2019 година. може да ми помогнете?

  1. Здраво Паоло, да, тоа не е проблем што можеме да ви закажеме состанок во областа малага оваа недела. Ве молиме, користете го нашиот лесен nie формулар за резервација на броеви и ќе ве резервираме што е можно поскоро. Лиза

 6. Hi

  Дали е можно да се добие nie број без адреса .. Планирам да патувам во Шпанија и да престојувам во хостели, хотели и со пријатели додека не го најдам вистинскиот имот

  благодарение

  1. Здраво, Да, ова не е проблем. Кога ја резервирате вашата NIE Закажување со броеви, ставете N / A во полето за адреса.

  2. Здраво Иан

   правилата се различни во секоја област. Некои ареси можете да користите хотелска адреса во други области што ви се потребни за да докажете дека живеете на адресата. Најдоброто нешто што треба да направите е да го дадете нашето nie број на советници повик на 0034 665556070 и тие можат да ви помогнат 🙂

   Lisa
   NIE БРОЈ АДВИЗОР

 7. Јас веќе имам nie број и број на социјално осигурување во Шпанија Јас живеел нив 6 години, но се вратив во Велика Британија од 2010 година, но сакам да се вратам во блиска иднина знам дека не можеме да патуваме во моментот без резиденција, но дали ќе има мое постоечко nie број ми дозволи да патувам иако немам копија од хартија?

 8. Здраво,
  Дали ви нудиме услуга само за добивање на шпански број на социјално осигурување за пополнување на формулари, обезбедување на состаноци и слично, како што веќе ги имам NIE се поседува? Процесот на социјално осигурување го наоѓам многу збунувачки, особено во овие постојано менување на времето

 9. Здраво,

  Ми беше понудена работа во la herradura и ќе треба да аплицирам за nie број. Со сегашните ограничувања на заклучувањето, јас сум збунет околу најдобриот начин да го сторам тоа.

  Мојот партнер, исто така, ќе треба да се регистрира, но тој ќе биде како самовработен, мислам и идеално, и ние ќе ги завршивме нашите регистрации во исто време.

  Дали е подобро да испуштиме една недела ASAP и да се надевам дека можам да закажам состаноци и за двајцата да се регистрираме за една, или не една недела не остава доволно време да го заврши целиот процес и да ги резервира сите потребни состаноци? Можеме ли да користиме привремена адреса за да го сториме тоа додека не се преселиме трајно?

  Инаку најрано што би можел да се иселам таму е ноември, па јас сум загрижен што ова ќе биде малку последна минута за да поминат и двете наши апликации бидејќи е многу близу до декемврискиот рок со Brexit. Дали би било ризично да се преселиме таму во ноември со ништо во однос на тоа nie број итн ...

  Секој совет би бил многу ценет. Благодарам однапред

 10. Здраво!

  Јас веќе живеам во Шпанија и мојот партнер се сели тука. Дали е можно да ги направам сите документи за него? Или тој мора да биде тука лично?
  Исто така, тој има само мал јаз на време помеѓу преселувањето тука и започнувањето на својата нова работа овде (пристигнува во 16-ти април и започнува да работи на 26-ти) Дали е можно да се добие одреден датум за назначување во полициската станица?

 11. Здраво Имам шпанско државјанство и пасош, но израснав во САД. Го загубив мојот NIF, но сега живеам во Шпанија. Може ли да ми помогнете да го добијам мојот NIF/ DNI? Немам идеја и скоро се откажав.
  ти благодарам!
  Sonia

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена

Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.