A mund të marr një NIE Numër pa emërim?

Marrja e juaj NIE Numri në Spanjë shpejt

Që nga një ndryshim në ligj në fillim të 2016 tani është E PAMUNDUR për të marrë një NIE Numër pa A Emërimi CITA PREVIA në Spanjë. Ju duhet të merrni pjesë në këtë takim personalisht. Ju nuk mund të merrni pjesë në emër të partnerit tuaj.

A keni nevojë për një NIE Emërimi i numrave në Spanjë? Këtu te MY NIE Numri Spanja duke marrë tuajin NIE Numri i shpejtë është puna jonë.

Si? Plotësoni lehtë Online NIE Formulari i rezervimit të numrave dhe brenda dy orësh një nga stafi ynë do të jetë në kontakt me tuajin NIE Emërimi i numrit dhe do të dërgoni email në dokumentet tuaja.

Ne kemi një tarifë të sheshtë prej £ 20 e cila mbulon prenotimin e takimit tuaj në komisariat, duke përfunduar të gjithë tuajin NIE FORUMET NUMRI, dhe ju dërgojmë me email të gjitha dokumentet për të shtypur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të paraqiteni në komisariat në datën dhe kohën që ju sigurojmë për të mbledhur tuajin NIE Certifikata e numrit.

Pse keni nevojë për një NIE Emërimi i numrit
Pse më duhet një NIE Emërimi i numrave në Spanjë? Mund të marr një pa nje takim?

Pse më duhet një emërim për të marrë një NIE Numri?

Kjo grua po e pret atë NIE Emërimi i numrave në Spanjë
Duke pritur për tuajin NIE Caktimin e numrit?

Para muajit Prill 2016 ishte e mundur të mbërrinit në stacionin e Policisë në rajonin tuaj që merrej me të Certifikatat e BE-së dhe merrni një NIE Numër të njëjtën ditë. Për shkak të një numri të madh të njerëzve që vinin në komisariate çdo ditë stacionet po mbaronin.

Ata vetëm jepnin një numër të caktuar biletash çdo ditë, gjë që linte disa njerëz që ishin radhitur që nga orët e para të mëngjesit Të zhgënjyer. Në prill 2016, Policia Spanjolle prezantoi një NIE Rezervimi i numrave Sistemi. Rezervimet bëhen përmes uebfaqes së rezervimit të policisë CITA PREVIA.

Këtu te MY NIE NUMRI SPANJ we ne mund të rezervojmë tuajin NIE Emëroni numrin në të njëjtën ditë dhe email për dokumentet tuaja të përfunduara. Detyra juaj e vetme është të arrini në komisariat në datën kur ju është siguruar në kohën e duhur.

Keni nevojë për më shumë informacione rreth NIE Numrat në Spanjë? Vizitoni tonë NIE BLOG NUMRI. Lexoni këshilla të ekspertëve rreth NIE Numrat

2 mendime mbi "Mund të marr një NIE Numër pa emërim? "

  1. Më thanë që nuk ka nevojë të marrësh një NIE Takim me numrin dhe nëse sapo u ngrita në komisariat mund të bëja një shëtitje në takim por do të më duhej të prisja. A është e saktë kjo?

    1. Hola Justine. Kam frikë se informacioni juaj është i gabuar. Ju duhet një takim CITA PREVIA në komisariat për të marrë atë NIE Numri. Nëse dëshironi që ne të bëjmë takimin për ju, ju lutemi përdorni shpejtë në internet NIE NUMRI forma e prenotimit. Shumë faleminderit, Lisa

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.