A mund të përdor një Fake NIE Numri?

Asnjëherë mos përdorni një Fake NIE Numër

Falso NIE Numrat janë një problem në rritje në Spanjë. Herë pas here ne jemi duke dëgjuar histori të njerëzve që e kanë formuar a NIE Numër për të marrë një vend pune ose shërbim është Spanja që nuk realizon pasojat e mundshme.

Farë është e rreme NIE Numri?

Një zyrtar NIE Numri i lëshuar nga Policia Spanjolle do të fillojë me një letër, e ndjekur nga shtatë numra dhe një letër tjetër në fund, për shembull D - 758372 - B. juaj NIE numri është unik për ju dhe nuk është i transferueshëm dhe as nuk skadon. Një fallco NIE Numri është një sekuencë numrash e krijuar me nuk ka përdorim zyrtar dhe nuk është lëshuar nga Qeveria / Policia Spanjolle.

Ne dëshirojmë të jemi të qartë 100%. Përdorimi i një rreme ose të paligjshme NIE Numri nuk është një ide e shkëlqyeshme. Jo vetëm që vërtetimi i një numri të rremë për punëdhënësin tuaj mund t'ju kushtojë punën tuaj në Spanjë, por gjithashtu mund të çojë në procedimin penal që po ndërmerret ndaj jush për mashtrim. Lexoni më shumë rreth mashtrimit në faqen e internetit të Shoqatës së Ligjit.

Pgoto duke treguar se çfarë është e vërtetë NIE Numri duket si
Kjo është ajo që është e vërtetë NIE Dokumenti i numrit duket si

Duhet një Real NIE Numri?

Kompania jonë mund t'ju furnizojë me të nevojshme NIE Numëroni dokumentet dhe ju rezervoni në stacionin e policisë në Spanjë për të marrë realitetin tuaj NIE Numri. Duke përdorur formën tonë të thjeshtë të prenotimit, ju mund të merrni tuaj NIE Emërimi i numrave në më pak se 24hrs.

Libri a NIE Emërimi i numrave në Spanjë TANI.

Mendime 4 mbi "Mund të përdor një Fake NIE Number? "

  1. Nëse do të kisha menduar për këtë para se të mund t’i kisha lehtësuar punëdhënësit tim një Fake NIE Numër sepse nuk mendoj se ai më regjistroi kurrë NIE Numri.

    1. Hola Roger. Kjo do të kishte qenë një ide shumë e keqe, edhe nëse punëdhënësi juaj nuk ju regjistroi ju do të keni akoma shkelur ligjin. Gjithmonë është më mirë të kesh një të vërtetë NIE Numri. Shumë faleminderit, Lisa

    1. Përshëndetje Rosie, duhet të pajtohem, por ndonjëherë njerëzit bëjnë. Ne rekomandojmë shumë që të mos përdorni një Fake NIE Numri në Spanjë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.