Sa kohë duhet për të marrë një NIE Numri në Spanjë

Sa kohë për të marrë një NIE Numri në Spanjë?Pra, ju duhet një NIE Numri i shpejtë? Këtu te MY NIE Numri Spanja duke marrë tuajin NIE Numër sa më shpejtë të jetë e mundur është puna jonë. Por sa zgjat pritja për të marrë një NIE Emërimi i numrit në Stacionin Policor Spanjoll?

Sa kohë duhet për të marrë një Spanjisht NIE Numër në secilin rajon spanjoll ndryshon shumë në varësi të kohës së vitit, sa është i zënë stacioni policor, i bashkuar me faktorë të tjerë si Brexit që bëjnë më shumë njerëz të aplikojnë për NIE Numrat.

Këtu te MY NIE ne do t’ju ​​rezervojmë termin e hershëm të mundshëm të CITA-s. Atëherë, nëse keni nevojë për një takim urgjent, ne do të presim derisa një takim Anullimi të vihet në dispozicion dhe të ecim takimin tuaj përpara.

Sa më gjatë të largoheni nga rezervimi i takimit tuaj origjinal, aq më pak shanse të jeni në gjendje të merrni një takim anullimi.

Libri juaj NIE Emërimi i numrit sot!

NIE NUMBERRIMET E PRITJEVE NUMR

Më poshtë kemi vendosur një udhëzues mesatar për sa kohë duhet për të marrë një takim në secilin rajon: (Qershor 2018)

Alicante

Koha e pritjes në Alicante mund të jetë ndërmjet javëve 4-6. Kjo perfshin Benidorm

Coruna

Coruna ka një pritje të arsyeshme të shkurtër aktualisht me disa NIE Numrat e emërimeve javën tjetër.

Alava

Alava gjithashtu ka një listë të arsyeshme të shkurtër të pritjes NIE Numrat. Zakonisht mund të merrni një takim brenda javëve 1-2

Albacete

Pritja aktuale në Albacete është rreth 2 javë.

Almeria

Almeria ka një pritje më të gjatë NIE Numrat. Mund të presësh të presësh në rajonin e javëve 6 për takimin tënd.

Asturias

Ky rajon ka pritjen më të shkurtër për një NIE Numri, mesatarisht rreth javë 1.

Avila

Dy deri në tre javë në kohën normale të pritjes në Avila për a NIE Emërimi i numrit në komisariat.

Badajoz

Badajoz ka më pak se stacione policie mesatare dhe si i tillë ka një pritje aktuale prej rreth javësh 3.

Balearic Islands

NIE Emërimet e numrave në Ishujt Balearik mund të ndryshojnë nga javë 2-8 në varësi të cilit ishull. Na kontaktoni për më shumë informacion.

Barcelona

Barcelona aktualisht ka një kohë pritjeje në javë 4-6. Ne mund t'ju marrim një takim anullimi shumicën e kohës.

Biskajë

Biscay ka një pritje të arsyeshme të shkurtër për një NIE Numri i javëve 2

Burgos

Possibleshtë e mundur për të marrë një NIE Emërimi i numrave në më pak se dy javë në Burgos

Caceres

Caceres ka një pritje të shkurtër prej vetëm një javë.

Cadiz

Shumica e zonave të Cadizit ju mund të merrni një NIE Numëroni në më pak se dy javë.

Cantabria

Cantarbia është një vend i lehtë për të marrë një NIE Numri, pritja është rreth një javë.

Castellon

Pritja aktuale në Castellon është javë 2-3.

Ciudad Real

Ciudad Real ka një pritje prej afro javësh 4 NIE emërimet e numrave.

Cordoba

Cordoba ka një pritje rreth javës 1 për një NIE Emërimi i numrit.

Gipuzkoa

Policia Gipuzkoa funksionon shpejt! Ndonjëherë mund të merrni një NIE Emërimi në të njëjtën javë.

Granada

Granada ka një javë të gjatë për pritje të 4-6 NIE Numrat e emërimeve në këtë moment.

Gaudalajara

Gaudalajara është një Rajon shumë i përgjegjshëm. Ju mund të merrni normalisht NIE Numëroni në më pak se dy javë.

Santa

Huelva nuk është një rajon i thjeshtë për të marrë tuajin NIE Numri .... Ne kemi parë pritje deri në javë 8 në këtë rajon.

Huesca

Huesca ka një pritje të arsyeshme të shkurtër të javëve 1-2.

Jaen

Pa pritur në Jaen. Ne normalisht mund të rezervoni tuajin NIE Emërimi i numrit për të njëjtën javë

La Rioja

Një kohë mesatare e pritjes aktualisht në La Rioja me javën mesatare 2-4.

Las Palmas

Ky rajon është jashtëzakonisht i zënë në sezonin e pikut. Mund të presësh të presësh javën 8 për javën tënde NIE Emërimi i numrave në këtë rajon.

Madrid

Edhe pse Madridi është kryeqyteti i Spanjës dhe ka shumë stacione policore kohën e tanishme të pritjes për një NIE Emërimi i numrave është javë 5-8

Malaga

Malaga është një tjetër zonë e ngarkuar këtë herë të vitit. Ju përsëri mund të prisni të prisni deri në javë 8 për një takim.

Murcia

Murcia aktualisht ka një pritje të mesme, përafërsisht javë 4 por kjo mund të rritet dhe ulet gjatë vitit.

Navarre

Nëse jeni duke lëvizur në Navarre dhe keni nevojë për një NIE Numëroni shpejt në fat. Koha e pritjes është normalisht më pak se një javë.

Seville

Me qindra mbledhës portokalli në Seville që kërkojnë një NIE Numri në sezonin kulminant të pritjes mund të jetë deri në javë 6.

Sori

Ky është një tjetër rajon i shkëlqyeshëm nëse keni nevojë për tuajin NIE Numër shpejt! Pritja në Soria është normalisht më pak se javë 2.

Tarragona

Edhe pse Tarragona nuk është një pikë e nxehtë turistike e pritur NIE Numrat mund të jenë disa javë deri në një muaj në sezonin e pikut.

Valencia

Valencia aktualisht ka një pritje javore 6 dhe ky numër po rritet. Librin tuaj NIE Emërimi i numrave herët në këtë Rajon.

Valladolid

Nëse jeni duke lëvizur në Valladolid tuaj në fat! Koha e pritjes është normalisht më pak se javët 2.

Zamagoza

Zamagoza ka një sistem po aq të shpejtë me shumicën e njerëzve që marrin një NIE Emërimi i numrit në më pak se javë 2.

Ibiza

Marrja e juaj NIE Numri në Ibiza mund të jetë një pritje e gjatë. Në sezonin e pikut mund të prisni që të prisni deri në 10 javë për një takim!

disa NIE Numëroni studime të rasteve për sasinë e kohës që duhet për të marrë një NIE Numri në Spanjë

Darren dhe Steve bëhen më të parët NIE Numri në Benidorm

Darren dhe Steve prenotuan librin e tyre NIE Numri i takimeve me ne në maj 1st 2017. Zona që ata dëshironin ishte Benidorm në Spanjë. Kjo zonë është shumë e zënë në këtë kohë të vitit me fillimin e sezonit turistik. Ne arritëm t'i bënim të prenotuar në 5th Qershor i cili nuk ishte ideal. Megjithëse ne kishim emërime të rezervuar në, ne arritëm të transferojmë emërimin e Steve përpara në Qershorin 14 (ditë pritje 13) dhe Darrenit në 18th Qershor (17 ditë pritje)

TË MARRË NJË NIE NUMBERR DITA!

Lidhje të brendshme

FAR IS SHT NIF, NIE DHE kravatë në Spanjë

HAPI një BANKA RRETH PA A NIE NUMBER

TË MARRË NJË NIE NUMRI N B BARCELONA

Si të merrni një NIE Numri në Alicante

9 mendime mbi "Sa kohë duhet për të marrë një NIE Numri në Spanjë ”

    1. Përshëndetje Lewis. Faleminderit për vizitën tonë NIE Uebfaqja e numrave. Aktualisht pritja në Benidorm është rreth javë 4, por emërimet e anulimit nuk vijnë. Nëse përdorni formularin tonë të sigurt të prenotimit, ne mund të rezervoni takimin më të hershëm për ju, atëherë lëvizni atë përpara kur një takim anulimi të bëhet i disponueshëm. Shumë faleminderit, Lisa https://www.mynie.co.uk

  1. Sa shpejt mund të më merrni një a NIE Numri në Madrid? Unë jam në Mbretërinë e Bashkuar për momentin, por fluturoj jashtë të enjten tjetër për javë 3. Pastaj jam përsëri në tetor.

    1. Përshëndetje David. Koha e pritjes për NIE Numrat në Madrid janë mjaft të shpejtë për momentin. Nëse përdorni Fast tonë në internet NIE NUMRI formulari i rezervimit do t'ju bëjmë të prenotuar në Stacionin e Policisë sa më shpejtë që të jetë e mundur. Shumë faleminderit, Lisa

  2. Përshëndetje, kam aplikuar për një NIE përmes Ambasadës së Spanjës këtu në Zelandën e Re si pjesë e kërkesës për vizë për pushime pune. Unë e dorëzova atë 3 javë më parë dhe ende nuk e kam marrë timen NIE. E dini sa do të zgjasë më shumë?

  3. Kam aplikuar për një NIE përmes Ambasadës së Spanjës këtu në Zelandën e Re, si pjesë e aplikimit tim për vizë pune. Unë e dorëzova atë 3 javë më parë, e dini se sa më shumë do të zgjasë?

  4. Përshëndetje, punëdhënësi im që aplikon timen NIE u desh shumë kohë, duhen më shumë se 5 muaj më parë. Mund ta di se për sa kohë do të pres të marr tha NIE ?

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.