Merrni NIE Numri i shpejtë

Keni nevojë për spanjishten tuaj NIE Numri i shpejtë? A keni siguruar një punë, ose kërkoni të blini një shtëpi ose të blini një makinë, por të mbërthyer në harresë derisa të keni tuajin NIE Emërimi i numrave në Spanjë?

Mos harroni se nuk do të jeni në gjendje punojnë në Spanjë derisa ta kesh tua NIE Numri në vend dhe ju keni mbledhur Certifikatën tuaj nga Stacioni Policor Spanjoll. Ju gjithashtu nuk do të jeni në gjendje të plotësoni në një blerja e pasurisë në Spanjë pa e juaja NIE Numri.

NIE NUMRI SPANJE Logoja e shpejtë
Nëse keni nevojë për një NIE Numri në Spanjë FAST përdorni formën tonë të lehtë të prenotimit

Këtu te MY NIE NUMRI SPANJE ne jemi ekspertë në marrjen tuaj NIE Numri si FAST sa të jetë e mundur. Për të marrë tuajin NIE Numri si FAST sa të jetë e mundur, ne rekomandojmë përdorimin tonë FAST dhe të sigurt NIE Formulari i aplikimit për numrin.

Pasi të kemi të gjitha detajet që na duhen do të merremi menjëherë me rastin.

grafik i shpejtë për të marrë tuajin nie numër në Spanjë
Keni nevojë për tuajin NIE Numri më shpejt? vizitoni faqen tonë të prenotimeve sot. sa më shpejt të paraqisni detajet tuaja aq më shpejt mund të bëjmë takimin tuaj.

Si do ta marrësh timen NIE Numri i shpejtë kur ka një listë pritjeje në Stacionin Policor?

Para së gjithash ne do t'ju rezervojmë spanjisht NIE Numri CITA PRIVA takim për të mbajtur vendin tuaj në radhë. Kjo do të sigurojë që nëse përkeqësohet më keq ju do të keni një datë takimi.

Stafi ynë më pas do të kontrollojë spanjishten NIE Uebfaqja e sistemit të numrave çdo ditë për anulime. Këto mund të variojnë nga dita tjetër deri në javën tjetër. Pasi të kemi identifikuar një anulim, një nga ekipi ynë do t'ju telefonojë për të konfirmuar se jeni në dispozicion për të caktuar takimin.

Udhëtimi për të marrë një nie caktimi i numrit FAST
Nëse dëshironi të udhëtoni në një stacion tjetër policor, ne mund ta marrim atë NIE Takimi me numrin FAST

A mund ta marr timen NIE Emërimi i numrit më shpejt duke u rikthyer në komisariat?

Fatkeqësisht nuk është më e mundur që thjesht të paraqiteni në komisariat për të marrë tuajin NIE Certifikata e numrit. Që nga viti 2016 të gjitha emërimet duhet të bëhen në faqen e internetit të CITA PRIVA. Për të marrë tuajin NIE Numëroni shpejt ne do të kontrollojmë sistemin çdo ditë për anulime dhe do t'ju bëjmë një telefonatë pasi të vijë një herë.

FAST NIE NUMBER
Marrja e juaj NIE Numri i shpejtë është i lehtë me faqen tonë të internetit

A mund të jesh 100% i sigurt se një anulim do të bëhet i disponueshëm për të marrë timen NIE Numër shpejt?

Fatkeqësisht nuk ka asnjë garanci që do të vijë një takim anullimi. Sidoqoftë, ju keni mundësinë më të mirë të mundshme për të marrë një me sistemin tonë pasi stafi ynë po pret në faqen e internetit sa më shpejt që emërimet të jenë lëshuar.

Për të marrë tuajin NIE Numëroni shpejt përdorimin e formës sonë të thjeshtë të prenotimit në gjuhën angleze ose vizitoni Faqen tonë të internetit për më shumë informacion.

ndaloni dhe merrni tuajin nie numëroni shpejt sot
Nëse keni nevojë për një FAST NIE numrin që keni ardhur në faqen e internetit të duhur.

A mund të marr një Agjërim NIE Numër në Spanjë nëse udhëtoj në një qytet / qytet tjetër?

udhëtimi i shpejtë për të marrë tuajin nie numër
Nëse jeni i gatshëm për të udhëtuar, ju mund të merrni tuaj NIE Numëroni FAST nga një qytet ose qytet tjetër

Po, nëse dëshironi të udhëtoni në një qytet fqinj, ne do të jemi në gjendje t'ju rezervojmë shumë më shpejt dhe ju mund ta merrni NIE Numri i shpejtë. Për shembull, njerëzit në Benidorm kanë nevojë për një agjërim NIE Numri mund të udhëtojë ose në Denia ose Alicante për të marrë të tyre NIE Emrat e numrave.

tjetër NIE Numër kompaniethonë se mund të marrin një Agjërim NIE Numri në 24h është i saktë?

korsi të shpejtë nie emërimet e numrave
Merrni në korsinë e shpejtë për tuajin NIE Emërimi i numrit me Express-in tonë NIE Numëroni shërbimin e shpejtë

Ky është 100% i pasaktë. Përveçse të prisni për një anulim ose të udhëtoni në një qytet / qytet tjetër, nuk ka mënyrë më të shpejtë për të marrë tuajin NIE Numrin Çdo kompani në internet duke thënë se ata mund të marrin tuajat NIE Numëroni brenda një dite ose brenda 24h ساعت po ju mashtrojnë.

A ju ofron një Rrugë të Shpejtë NIE Shërbim numër?

Përfshirë në shërbimin tonë themelor £ 20 është shprehja jonë e shpejtë NIE Shërbimi i numrave. Nuk ka asnjë pagesë shtesë për këtë. Vetëm le tonë NIE përfaqësuesi i numrit e di kur ne telefonojmë dhe shënojmë urgjent në formën tuaj të prenotimit.

lisa marrja e një nie caktimi i shpejtë i numrit
Lisa, tonë NIE Eksperti i numrave funksionon shpejt për të marrë tuajin NIE Emërimi i numrit sa më shpejt të jetë e mundur

 

A keni nevojë për tuajin NIE Numëroni shpejt sot? Përdorni tonën NIE Formulari i rezervimit të numrave për të siguruar detajet tuaja sot dhe një nga stafi ynë do t'ju kthehet së shpejti.

Disa vlerësime të klientëve nga njerëzit që kishin nevojë për ta NIE Numrat shpejt

çifti i ri merr nie numri shpejt

Claire dhe Brian nga Cardiff në Uells kishin nevojë për të tyre NIE Numri shpejt kur vendosën të blinin një shtëpi në Spanjë. Nëse do të duhej të prisnin ata do të kishin humbur në blerjen e shtëpisë së tyre brenda Benidorm, Spanjë. Ne i pyetëm ata se çfarë mendonin për shërbimin tonë. Ata thanë:

Ne vërtet ishim të ngazëllyer që po transferoheshim në Spanjë, por kishim nevojë për tonën NIE Numrat FAST për të qenë në gjendje të blini pronën tonë të ëndrrave. Ne ishim pak të zhgënjyer në fillim sepse na thanë që takimi ynë do të ishte 7 javë larg. Ne folëm me Lisa the NIE Ekspert i numrave në www.mynie.co.uk dhe i tha asaj se ishim nxituar. Pas disa ditësh Lisa u kthye tek ne me një takim të ri javën tjetër. Ishte me të vërtetë e shpejtë dhe do të thoshte se mund të bënim përfundimin e blerjes së shtëpisë në Spanjë. Ne ishim shumë të lumtur vërtet. Shumë Faleminderit MY NIE Ekipi i numrave.

kanë nevojë për çift nie numëroni vërtet të shpejtë dhe panik
Ky çift gjithashtu kishte nevojë për të tyre NIE NUMBR T FAST

Curtis Ottaway vendosi të linte qytetin e tij të lindjes Kingston-upon-Thames me gruan e tij Jessica dhe të transferohej në rajonin Alicante të Spanjës. Përsëri, ata kishin nevojë urgjente të tyre NIE numra të shpejtë për të përfunduar në blerjen e një banese në Spanjë. Ata erdhën te ne dhe na kërkuan t'iu bëjmë takimin më të shpejtë të mundshëm. Ata thanë:

Kur e morëm vesh na duhej një NIE Numri për të blerë një pronë në Spanjë, ne duhej të vepronim shpejt. Kërkuam në internet dhe u rekomanduam të www.mynie.co.uk për të marrë tonë NIE Numrat me të vërtetë të shpejtë. Ne ishim vërtet të kënaqur që ata arritën të ulnin kohën e pritjes nga 6 javë në 2 javë. Lisa ishte shumë e dobishme dhe ishte një shërbim shumë profesional.

çifti i moshës së mesme bëhen të tyre nie numri shpejt
Ky çift kishte nevojë për të tyre NIE Numëroni shpejt në mënyrë që të mund të blinin një makinë në Spanjë

Familja Thompson kishte nevojë për një NIE Numëroni në Spanjë që të mundnin blini një makinë të re. Ata po udhëtonin nëpër Spanjë dhe makina e tyre u prish dhe ishte e pa riparueshme. Ata kishin nevojë për të tyre NIE Numri ekstra i shpejtë dhe na erdhi për ndihmë. Ata thanë:

Ne ishim në një dilemë totale. Po udhëtonim nëpër Spanjë dhe kishim një problem me makinën. Ne menduam se thjesht mund të shkonim dhe të blinim një të ri, por na thanë që na duhej një spanjoll NIE Numri. Ne kemi nevojë për atë shpejt, kështu që kemi përdorur shërbimin tuaj. U desh një javë, por pas ditëve 7 ne e kemi pasur NIE Numri dhe ishte në gjendje për të blerë një makinë të re.

çift ​​homoseksual të lumtur që kanë nie numri shpejt

Marcus dhe Davro kishin nevojë për të tyre NIE numrat shpejt kur u transferuan në Spanjë për të hapur një biznes konsulence. Ata nuk kishin dëgjuar për NIE Sistemi i numrave para dhe kur e zbuluan se pritja mund të ishte deri në dy muaj ata erdhën tek ne. Ata thanë:

Ne kishim nevojë për tonën NIE Numrat, Shpejtë, me të vërtetë, me të vërtetë të Shpejtë! Ne kishim siguruar një kontratë për biznesin tonë të konsulencës në Spanjë dhe nuk mund të bëheshim të vetëpunësuar derisa të kishim tonën NIE Numrat që do të thoshin se nuk mund të nënshkruanim kontrata. E imja NIE Numri Spanja arriti të na bënte një takim me të vërtetë të shpejtë. Faleminderit djema!

 

Sa kohë duhet për të marrë një NIE Numri?

 

 

 

20 mendime mbi “Merrni tuajin NIE Numri i shpejtë ”

 1. Faleminderit Lisa edhe për marrjen tonë NIE Numri me të vërtetë i shpejtë. Ishte një emergjencë ose do të kishim humbur pronat e ëndrrave tona. Shumë faleminderit për shërbimin tuaj të shpejtë.

  1. Përshëndetje Adrian. Ju falënderoj për fjalët tuaja të mira. Jeni të lumtur që keni arritur të merrni tuaj NIE Numëroni shpejt dhe keni arritur të blini pronën tuaj. NIE Ekipi i numrave

 2. Ok, ja situata ime. Burrit tim sapo i është ofruar një punë në Spanjë. Askush prej nesh nuk ka punuar kurrë më parë jashtë dhe tani kemi gjetur se kemi nevojë për një NIE Numër para se ai të fillojë punën, kështu që ne kemi nevojë për to shpejt. Unë kam disa pyetje:

  1.) A duhet të dy ne NIE Numrat? Unë do të jem një nënë në shtëpi.

  2.) Sa shpejt mund të marrësh tonën NIE Numrat?

  Mezi pres të dëgjoj nga ty.

  Sarah

  1. Pershendetje Sara. Faleminderit për mesazhin tuaj në faqen tonë të internetit. Nëse megjithëse po planifikoni të qëndroni nëna në shtëpi, do t'ju duhet akoma NIE Numëroni si planifikimin tuaj për të qëndruar brenda vendit për më shumë se muaj 3 ligjin e tij tani. Nëse mund të më njoftoni se në cilin rajon jeni, unë do të jem në gjendje t'ju bëj të ditur se sa shpejt mund të marrim Spanjishten tuaj NIE numër për ju. Të fala, Lisa

 3. Hola. Unë jam duke lëvizur javën e ardhshme në Madrid dhe duhet të marr timen NIE Numri me të vërtetë i shpejtë. Unë mbërrij në Spanjë të martën. Sa shpejt mund të më merrni një a NIE Caktimin e numrit? A mund të më bësh të prenotuar për të Mërkurën?

  Po ashtu do ta marr edhe timen NIE Numëroni në të njëjtën ditë kur më duhet të filloj punën të Premten.

  1. Përshëndetje Bobby! Kjo është shumë e shpejtë. Nëse mund të dërgoni detajet tuaja përmes formularit tonë të sigurt, atëherë mund të shohim se çfarë mund të bëjmë. Ne do të përpiqemi dhe t'ju sjellim SHPEJT nie caktimin e numrave në të njëjtën javë. Shumë faleminderit, Lisa, https://www.mynie.co.uk

 4. Hola. Necesito un NIE, me encuentro en España y no puedo acreditar mi Carnet de Condir sin el el NIE. Kontaktoni me postë elektronike ose WhatsApp? gracias

 5. Miremengjes,
  Ju lutemi mund të më njoftoni nëse është e mundur për të marrë atë NIE sa me shpejt te jete e mundur? Unë jam në benamaldena gati për të filluar një punë të re, por nuk mundem sepse emërimi për të marrë NIE është në 05 / 04 / 2019. mund të më ndihmoni?

  1. Përshëndetje Paolo, po nuk është problem që ne mund t'ju marrim një takim në zonën e malaga këtë javë. Ju lutemi përdorni lehtë tonë nie formularin e prenotimit të numrave dhe ne do t'ju tërheqim sa më shpejt që të jetë e mundur. Lisa

 6. Hi

  A është e mundur të marrësh një nie numri pa adresë .. Kam në plan të udhëtoj në Spanjë dhe të qëndroj në hostele, hotele dhe me miq derisa të gjej pronën e duhur

  Faleminderit

  1. Përshëndetje, Po kjo nuk ka asnjë problem. Kur e rezervoni librin tuaj NIE Emërimi i numrit ju lutemi vendosni N / A në fushën e adresës.

  2. Pershendetje Ian

   rregullat janë të ndryshme në çdo fushë. Disa ares ju mund të përdorni një adresë hoteli në zona të tjera që ju nevojiten për të provuar jetesën tuaj në adresë. Gjëja më e mirë për të bërë është të japim tonën nie numëroni këshilltarët në një telefon në 0034 665556070 dhe ata mund t'ju ndihmojnë 🙂

   Lisa
   NIE Këshilltar NUMRI

 7. Unë tashmë kam një nie numrin dhe numrin e sigurimeve shoqërore në Spanjë Unë i kam jetuar ato për 6 vjet, por kam qenë përsëri në Britani të Madhe që nga viti 2010, por dua të kthehem në të ardhmen e afërt e di që nuk mund të udhëtojmë në këtë moment pa rezenencën por do të ekzistoja ime ekzistuese nie numri më lejoni të udhëtoj edhe pse nuk kam kopje letre?

 8. Hi,
  A ju ofron një shërbim vetëm për marrjen e një numri spanjoll të Sigurimeve Shoqërore që plotësojnë formularët, sigurimin e emërimeve etj siç e kam tashmë timen NIE duke u poseduar? Po e gjej shumë konfuze procesin e sigurimeve shoqërore sidomos në këto kohë gjithnjë e në ndryshim

 9. Përshëndetje,

  Më është ofruar një punë në la herradura dhe do të më duhet të aplikoj për një nie Numri i. Me kufizimet aktuale të bllokimit në vend jam i hutuar në lidhje me mënyrën më të mirë për ta bërë këtë.

  Partneri im gjithashtu do të duhet të regjistrohej megjithatë ai do të hynte si i vetëpunësuar unë mendoj dhe në mënyrë ideale ne të dy do të përfundonim regjistrimet tona në të njëjtën kohë.

  A është më mirë të fluturosh jashtë për një javë ASAP dhe të shpresoj se unë mund të rezervoj emërime për të dy ne që të regjistrohemi për një, ose një javë nuk të lë kohë të mjaftueshme për të përfunduar tërë procesin dhe për të prenotuar të gjitha takimet e nevojshme? A mund ta përdorim një adresë të përkohshme për ta bërë këtë derisa të lëvizëm përgjithmonë?

  Përndryshe më e hershme që unë do të mund të lëvizja atje është nëntori, kështu që unë jam i shqetësuar që kjo do të jetë pak minuta e fundit që të dy aplikimet tona të kalojnë pasi është shumë afër afatit të dhjetorit me Brexit. A do të ishte e rrezikshme të dilnit atje në Nëntor me asgjë në vend për sa i përket një nie numri etj….

  Anydo këshillë do të vlerësohej shumë. Ju falenderoj paraprakisht

 10. Hi!

  Unë tashmë jetoj në Spanjë dhe partneri im po lëviz këtu. A është e mundur që unë të bëj të gjitha dokumentet për të? Apo ai duhet të jetë këtu personalisht?
  Gjithashtu, ai ka vetëm një hapësirë ​​të vogël kohe ndërmjet lëvizjes këtu dhe fillimit të punës së tij të re këtu (arrin në 16 prill dhe fillon të punojë më 26) A është e mundur të merret një datë specifike për emërimin në stacionin e policisë?

 11. Pershendetje Unë kam shtetësi dhe pasaportë spanjolle, por jam rritur në SHBA. Kam humbur NIF -in tim, por tani jetoj në Spanjë. Mund të më ndihmoni të marr NIF/ DNI tim? Unë nuk kam asnjë ide dhe pothuajse kam hequr dorë.
  faleminderit!
  Sonia

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.