A jeni refuzuar a NIE NUMRI në takimin tuaj?

refuzoi a NIE Numri në stacionin policor
A ke qene refuzoi a NIE Numri në tuaj NIE Caktimin e numrit?

Refuzoi a NIE Numër? Një nga aspektet më zhgënjyese të spanjollëve NIE Sistemi i numrave është se megjithëse ju keni rezervuar takimin tuaj në CITA PREVIA në komisariat, ju e keni NIE Numri i shkresave përfunduar dhe mbërritët me kohë në vendin e duhur, Policia mund të jetë akoma refuzoj ti a NIE Numër...

Pse u refuzova a NIE Numri?

Një person që vrapon me vonesë për NIE Emërimi i numrit
Refuzoi a NIE NUMRI sepse po vrapove vonë?

Arsyeja më e zakonshme për të qenë refuzoi a NIE Numër në Spanjë nuk po paraqitet me kohë. Ne ju rekomandojmë që të gjithë klientët tanë të paraqiten të paktën 30 minuta para kohës së takimit, një orë më parë është edhe më mirë. Sigurohuni që e dini se ku ta parkoni makinën tuaj para dore.

Fakt: 2 në çdo 10 NIE Aplikimet për numër refuzohen ditën

Arsyeja e dytë kryesore për të qenë refuzoi a NIE Numër nuk është duke pasur si duhet provë për të vërtetuar pse keni nevojë për një NIE Numër. Më poshtë kemi paraqitur disa arsye pse mund të aplikoni për një NIE.

Dua të blej një makinë: Ju do të duhet një letër nga shitësi ose tregtari që thotë se jeni duke blerë një makinë. Nëse nuk mund ta provoni ju jeni duke blerë një makinë tuaj NIE Aplikimi për numër ndoshta nuk pranoi. Blej një makinë në Spanjë informacion.

Kam një punë: Do t'ju duhet një letër nga punëdhënësi juaj duke thënë se ju është ofruar punë. Nëse nuk mund ta provoni keni ofertën tuaj për punë NIE Aplikimi për numër ndoshta nuk pranoi. Merrni një informacion në Spanjë informacion.

Po blej një shtëpi: Ju do të duhet një letër nga avokati juaj ose agjentët e pasurive që deklarojnë këtë ose tuajin NIE Aplikimi për numër ndoshta nuk pranoi. Blej një Shtëpi në Spanjë informacion.

Unë do të dal në pension në Spanjë: Në mënyrë ideale do të jeni në gjendje të siguroni prova për fonde, deklaratë bankare, letër nga llogaritari etj. Informacioni për pension në Spanjë.

Këtu te MY NIE SPANJ N NUMRI duke siguruar që të mos merrni Refused numri juaj në ditë është përparësia jonë kryesore. Kur ju dërgojmë dokumentet tuaja, ne gjithashtu do t'ju dërgojmë një listë të dokumenteve që ju kërkohet të merrni me vete bazuar në rrethanat tuaja personale.

Kjo grua e zemëruar u refuzua a.s. NIE Numër

Gati për të prenotuar tuaj NIE Emërimi i numrave në internet? Përdorni formularin tonë të lehtë për prenotim në anglisht dhe merrni tuajin NIE Emërimi i numrave në më pak se 24hrs.

Më shumë informacion rreth NIE Numrat në Spanjë

6 mendime mbi "A jeni refuzuar a NIE NUMRI në takimin tuaj? "

 1. Shkova tek imja NIE NUMRI takim këtë mëngjes dhe u largova sepse nuk kam numrin tim të sigurimeve shoqërore britanike. A është kjo normale?

  1. Përshëndetje Levis. Ju falënderoj për mesazhin tuaj. Fatkeqësisht sasia e provës që kërkohet për të marrë tuajin NIE NUMRI në rajone të ndryshme ndryshon shumë. Nëse dëshironi që ne t'ju rezervojmë një takim të ri CITA Previa, ju lutemi përdorni në internet NIE NUMRI formulari i rezervimit dhe ne do t'ju tërheqim sa më shpejt të jetë e mundur. Shumë faleminderit, Lisa

 2. Unë gjithashtu u refuzua a NIE Numri. Tani më duket se kam ngecur në një lak. Nuk mund ta marr timen NIE Numër pa një punë, dhe unë nuk mund të marr një punë pa një NIE Numri. Çfarë mund të bëj? Unë jam duke menduar të kthehem në Mbretërinë e Bashkuar.

  1. Përshëndetje Bridget. Shumë njerëz janë refuzuar a NIE Numëroni për këtë arsye. Ju lutemi na dërgoni një mesazh përmes formularit tonë të kontaktit dhe ne mund të kemi një bisedë më tej se çfarë lloj provash duhet t'i siguroni Policisë për NIE Numri. Shumë faleminderit, Lisa

 3. Përshëndetje, unë jam kombëtar francez dhe banor i Mbretërisë së Bashkuar. Kompania ime më dërgoi në Madrid për 1 vit me një ndarje. Tani është një muaj dhe kudo ku shkoj më kërkojnë NIE. Unë rezervova takimin, pagova taksën shkova në polici dhe ata më thanë gjithçka është mirë dhe të kthehem një javë më vonë (me dokumentin që më dhanë) për të mbledhur tim NIE.
  Shkova sot dhe ata thjesht më dhanë një letër ku thanë që nuk më japin vendbanimin. Asnjë shpjegim, asnjë ndihmë, asgjë!
  Nuk e marr. E pyeta NIE kështu që unë mund të marr një telefon celular celular Spanjoll, internet, etj ... dhe ata kthehen duke folur për vendbanimin kur nuk e kërkova atë.
  Whatfarë dua të bëj tani?
  Faleminderit, Matt

  1. Pershendetje mat Ka shumë të ngjarë që të keni aplikuar për gabim NIE Emërimi i numrit. Ekzistojnë dy lloje të NIE Emërimi i numrit në Barcelona në varësi të situatës tuaj. gjëja më e mirë që duhet të bëjmë është të japim tonën NIE Numëroni ndihmë në një telefonatë 0034 665556070 dhe ata do të jenë në gjendje t'ju ndihmojnë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.