Kostoja e një NIE Numri në Spanjë

Cila është kostoja e marrjes së një NIE Numri në Spanjë?

Farë bën a NIE Kostoja e numrit?

La kosto e marrjes tuaj NIE Numër ndryshon në metodat e ndryshme që keni për të marrë numrin tuaj. Këtu te MY NIE Numri Spanjë ne jemi krenarë të themi që ne jemi zyrtarisht shërbimi më i lirë në internet.

Vetëm Vetëm N 20 ne mund të marrim tuajin NIE Numër dokumentet dhe prenotimet CITA përfunduar në emrin tuaj. Ju mund të lexoni në lidhje me sistemin tonë të plotë në tonë homepage

Farë bëjnë kompanitë e tjeraniengarkuar për të marrë tuaj NIE Numri në Spanjë?

për 20 euro ne mund të rezervojmë tuajin NIE Numri në Spanjë

Ka kompa të panumërtanies në Spanjë duke ofruar të sigurojë NIE Numër shërbimet dhe kostoja mund të shkojnë në qindra paund. Me shërbimin tonë ka një larg kosto e £ 20.

Pse kompania juaj është kaq e lirë? A ofron ai një shërbim nën standard?

Ne i mbajmë tonat NIE Numër shërbim të lirë për të mbuluar tonë Shpenzimet dhe shpenzimet e përgjithshme. Jemi krenarë për faktin që nuk i heq njerëzit.

A ka ndonjë tjetër NIE Numri i kostove pasi kam paguar kompaninë tuaj?

Sapo të keni plotësuar të lehtë NIE Formulari i prenotimit të numrave nuk ka asnjë kosto tjetër që duhet të paguhet për ne. Do të regjistroheni në Stacionin e Policisë dhe do keni të gjitha NIE Format e numrave mbushur in. Do të duhet të paguani taksën e qeverisë në ditën e juaj NIE Takimi me numrin i cili aktualisht është 9.75 Euro.

A është kostoja e njëjtë në Ambasadën Spanjolle në Mbretërinë e Bashkuar?

Po, kostoja në të njëjtën gjë në Ambasadën Spanjolle. Shërbimi ynë është mënyra më e lirë për të marrë tuaj NIE Numri i rezervuar në internet.

A doni tuajin NIE Numri sot?

kosto e lirë NIE Numër

Përdorni gjuhën tonë të lehtë angleze NIE NUMRI forma e prenotimit të aplikoni për spanjishten tuaj NIE Numri sot.

Lidhje të brendshme

NIE NUMRI DHE BREXIT. SI NDIKON TUAJ

TË MARRË NJË NIE NUMRI N B BENIDORM

TË MARRË NJË NIE NUMRI N B BARCELONA

Mendime 18 mbi "Kostoja e një NIE Numri në Spanjë ”

  1. Pershendetje Jason Ne nuk kemi akuza të fshehura, kushte dhe kushte të çuditshme dhe asnjë shtesë të fshehur. Ju ende duhet të paguani tarifën e qeverisë në bankë në ditën e emërimit tuaj që është 9.75 euro. Nëse dëshironi të porosisni tuaj NIE Numëroni me ne ju lutemi përdorni formularin tonë dhe ne do t'ju marrim të prenotuar. Shumë faleminderit, Lisa

  1. Përshëndetje Adrian. Kostoja aktuale e NIE Taksa e numrit është 9.75 Euro. A keni tashmë një NIE Rezervimi i numrave? Nuk ju lutem vizitoni faqen tonë https://mynie.co.uk për të lexuar më shumë rreth shërbimit tonë. Shumë faleminderit, Lisa

 1. hi,
  Më bën përshtypje ajo që kam lexuar për tuajin
  shërbim deri më tani, më duhet një NIE , gjithmonë pak i kujdesshëm në lidhje me sendet në internet, etj. një pyetje për të cilën thoni se ka një tarifë prej N 29.99
  për NIE në prezantimin tuaj. seksioni,
  Sidoqoftë, në seksionin tuaj të pyetur në përgjigje të kostos
  ju deklaroni një banesë të rrallë prej £ 20.00 pa shpenzime të fshehura, a mund të sqaroni ju lutemi.

  1. Pershendetje Nora. Faleminderit për mesazhin tuaj. Ju do të vini re një bllokues në shiritin Brower kur vizitoni faqen tonë të internetit. Kjo do të thotë që informacioni juaj dërgohet përmes një lidhjeje të sigurt. Mimi i shërbimit tonë është £ 29.99. Ju lutemi mos ngurroni të na telefononi nëse keni nevojë për ndonjë informacion më shumë. Shumë faleminderit, Lisa

   1. Përshëndetje
    Shpresoj se jeni i sigurt dhe mirë
    Me këtë virus që shkon përreth
    Unë nuk mund të shkoj në Spanjë derisa të mbarojë në të dy vendet

    A mund të bëhet ndonjë mënyrë tjetër

    Fala les

 2. Përshëndetje, gruaja ime dhe unë shpresojmë të blejmë pronë në La Manga dhe gjithashtu duhet të hapim një llogari bankare. Aktualisht jemi në Malaga. A duhet të bëjmë një takim në La Manga nëse duam të jetojmë atje apo ndonjë stacion policie?
  Po ashtu vetëm sqaroni, Ne i plotësojmë format dhe ju i dërgoni ato në komisariat ose ju i siguroni formularët, ne i plotësojmë dhe i çojmë në stacionin policor në takimin tonë?
  Sa zgjat koha normale para se të mund të bëjmë një takim?
  Nga rruga, ne jemi kanadezë, por unë gjithashtu mbaj nënshtetësi të BE-së.

  1. Pershendetje Stan Po, ne mund të organizojmë tuajin NIE Rezervimi i numrave dhe dokumentet nuk kanë problem. Ju lutemi përdorni lehtësinë tonë NIE Formulari i rezervimit të numrave në https://www.mynie.co.uk dhe ne do t'ju tërheqim sa më shpejt të jetë e mundur.

  2. Pershendetje stan. Po, ne mund të rezervoni tuajin nie emërimi në numër nuk ka problem. ju lutemi përdorni lehtësinë tonë nie formularin e prenotimit të numrave dhe ne do t'ju tërheqim sa më shpejt që të jetë e mundur.

 3. Përshëndetje
  Shpresoj se jeni i sigurt dhe mirë
  Me këtë virus që shkon përreth
  Unë nuk mund të shkoj në Spanjë derisa të mbarojë në të dy vendet

  A mund të bëhet ndonjë mënyrë tjetër

  Fala les

 4. Përshëndetje Unë shpresoj që pusi juaj në këtë kohë të bëni të renditni të gjitha dokumentet që duhen dërguar mua Unë e plotësoj dërgoj përsëri tek ju atëherë ju caktoni takimin tim në komisariat dërgoni formularët përsëri tek unë pastaj unë kam marrë në takim në stacioni policor me paketën

 5. Ne kemi nevojë për NIE numra, ne jemi duke blerë një pronë në Pinoso dhe do të vijnë atje atje në shtator (gishtat e kryqëzuar).
  Ne ishim duke shpresuar ta zgjidhnim, aq sa mundemi përpara mbërritjes sonë. A është e mundur kjo

 6. Përshëndetje Unë jam aktualisht në Quesada deri më 10 tetor, a do të jetë koha e mjaftueshme për të aplikuar për një NIE? Nëse po, në cilin Stacion Policor do të duhet të shkoj?
  A është e drejtë që unë do të paguaja vetëm 29.99 euro plus taksën e qeverisë?

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.